دریافت نوبت دکتر هدا کرمستجی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hoda-karmastaji

کد نظام پزشکی: 124407

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر هدا کرمستجی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: کلیه و فشار خون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر هدا کرمستجی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر هدا کرمستجی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر هدا کرمستجی

ثبت نظر برای دکتر هدا کرمستجی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر هدا کرمستجی

دکتر هدا کرمستجی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) کلیه و فشار خون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر هدا کرمستجی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر هدا کرمستجی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر هدا کرمستجی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) کلیه و فشار خون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر هدا کرمستجی را مشاهده کنید.