Diet

آنلاین رژیم بگیر

رژیم درمانی چاقی و لاغری آنلاین سینا پزشک

توضیحات رژیم درمانی سینا پزشک :

  • به رژیم درمانی سینا پزشک خوش آمدید. در صورت نیاز به راهنمایی، با شماره ی 09178810721 تماس بگیرید.

خرید و سفارش  آنلاین پکیج لاغری تضمینی شکم، پهلو، ران، باسن و بازو سینا پزشک

 

ویژگی های روغن لاغری تضمینی و سریع شکم سینا:

 

✅  کاملا طبیعی و گیاهی

✅  بدون عوارض

✅ به صورت مالشی همراه با پیاده روی

✅ ارسال رایگان

✅ به همراه روغن سفت کننده برای جلوگیری از شل شدگی

✅ بدون لاغر شدن صورتلطفا با دقت تا آخر بخونید✌

 

❣️ *شرایط ثبت نام برنامه اصولی رژیم درمانی*

 

✅ *با این برنامه رژیمی، در هر ماه حدود سه چهار کیلو طبق برنامه پیش بروید، تغییر میکنید.*

 

✅ بعد از اینکه به وزن دلخواه رسیدید، کارشناس بهتون برنامه میده که دیگه وزنتون تغییر نکنه و ثابت بمونه.😊

 

✅ *بدون دارو و دمنوش و قرص*

 

*طبق شرایط ، سلیقه و نوع غذاهای مصرفی شما*

🍦🍖🍝🍔🍕🍤🍳

 

✅آماده شدن رژیم بر اساس شرایط جسمانی و حساسیت های غذایی و دارویی و.... 

 

✅ *اگر طبق برنامه پیش بروید قطعا نتیجه میگیرید.*😊

 

✅ رژیم‌ تحت نظر متخصص تغذیه هست. به روش راحت و ساده اما اصولی و هدفمند 😊

 

✅ پشتیبانی ۲۴ ساعته 

 

✅ ارزیابی هفتگی 

 

 

✅ ارتباط مستقیم با کارشناس از لحظه تکمیل فرم

 

😊 *مزیت برنامه سینا پزشک این هست که شما مستقیم در طول دوره با پزشکتون در ارتباطید و میتونید تمامی مشکلاتتون رو رفع کنید و به نتیجه دلخواه برسید.*

 

✅بدون هیچ عوارضی

 

رژیم آنلاین سینا پزشک

دست یابی به اندام ایده آل و مناسب جز آرزوهای هر شخصی است. اکثریت افراد بدلایل مختلفی چون عدم تحرک، ژنتیک، رژیم غذایی نامناسب، بیماری و غیره از لاغری یا چاقی خود رنج می برند. تنها راهکاری که برای رسیدن به وزن ایده آل به ذهن ما می آید، دریافت رژیم غذایی از سینا پزشک است. رژیم غذایی شامل وعده های غذایی می شود که هر فرد روزانه باید مصرف کند. این برنامه را نمی تواند هر شخصی برای شما تنظیم کند، بلکه نیازمند مراجعه به کارشناس های تغذیه است.

 

رژیم غذایی شامل صبحانه، ناهار، شام و میان وعده ها می شود. این برنامه بر اساس عملکرد بدن شخص و نیازهای او تنظیم خواهد شد. رژیم غذایی که شما دریافت می کنید باید سالم و اصولی باشد؛ یعنی سطح سلامت و عملکرد بدنتان را افزایش دهد، مواد موردنیاز مهم چون: مایعات، آمینواسید، اسیدهای چرب ضروری، ویتامین، مواد معدنی و کالری موردنیاز شما را تامین کند و نیازهای اصلی بدن را رفع کند بدون آنکه فرد دچار اضافه وزن یا کمبود وزن شود.

با توجه به مواردی که باید در رژیم رعایت شود می توان دریافت که تهیه رژیم کار هر فردی نیست، بلکه باید این کار را به شخص ماهر و متخصص سپرد. در ادامه مطالب قصد داریم درباره رژیم آنلاین لاغری و چاقی با شما صحبت کنیم. شاید نام رژیم آنلاین به گوشتان خورده باشد ولی نحوه کارکرد آن را ندانید. پس تا پایان مطالب ما را همراهی فرمایید.

 

انواع رژیم غذایی سینا پزشک

بطور کلی به دو روش زیر می توانیم رژیم غذایی مناسب خود را دریافت کنیم:

1.رژیم غذایی حضوری: در این روش شما باید به مطب کارشناس تغذیه یا متخصص تغذیه مراجعه کنید. دکتر پس از اندازه گیری قد، وزن، بررسی سوابق بیماری و عملکرد بدنی تان با توجه به جنسیت، میزان فعالیت روزانه، سن و توده بدنی شخص برای او یک رژیم غذایی تنظیم می کند. معمولا این رژیم های غذایی را برای مدتی خاص طراحی می کنند، مثلا شما باید هر ماه یا دو ماه یکبار به وی مراجعه کنید و مجددا وزنتان را کنترل و بررسی کنید.

 

باید تمام نکات ذکر شده و وعده های غذایی را مطابق دستور پزشک رعایت کنید تا نتیجه دلخواه را به مرور بدست آورید.

2.رژیم غذایی آنلاین: این روش نوین را ممکن است هر کسی امتحان نکرده باشد. برای ریافت رژیم چاقی آنلاین یا رژیم لاغری آنلاین نیازی نیست از خانه خارج شوید و به مکان خاصی مراجعه کنید. امروزه پزشکان بسیاری در این حوزه هستند که بصورت آنلاین شما را ویزیت می کنند و رژیم آنلاین را در اختیار شما قرار می دهند. بهتر است پیش از هر اقدامی ابتدا یک پزشک حاذق در این زمینه پیدا کنید و به سایت وی مراجعه کنید.

پس از ورود به سایت و ثبت نام شما تمام اطلاعات بدنی خود را اعم از وزن، قد، مصرف داروی خاص و غیره را ثبت می کنید. دریافت رژیم های غذایی آنلاین به دوره های یک ماهه، دوماهه، سه ماهه و یکساله تقسیم بندی می شوند. شما بر اساس نیازتان یک دوره را برمی گزینید. پزشک یا کارشناس مربوطه پس از مطالعه اطلاعات شما یک رژیم لاغری آنلاین یا رژیم چاقی آنلاین در اختیار شما قرار می دهد. پرداخت هزینه دریافت رژیم نیز بصورت آنلاین بوده و نیازی نیست شما از خانه خارج شوید. دریافت رژیم آنلاین مزایای بسیاری دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

 

آیا رژیم آنلاین سینا پزشک معتبر و اصولی است؟

پاسخ به این سوال بله است و شما می توانید براحتی این رژیم را دریافت کنید. هر فردی به رژِم غذایی مخصوص خود نیاز دارد، یعنی یک فرد دچار کمبود وزن است و دیگری اضافه وزن. طبیعی است که برای هر فرد باید یک رژیم غذایی مخصوص در نظر گرفت. گروه دیگری از افراد وجود دارند که می خواهند اندامشان را ایده آل تر کنند.

هر فردی که جز گروهی که باشد می تواند از رژیم آنلاین لاغری و چاقی استفاده کند. فقط نکته ای که باید به آن توجه کرد مراجعه به سایت یک پزشک معتبر است. رعایت نکات ذکر شده در رژیم باعث می شود تا شما زودتر به نتیجه موردنظرتان برسید.

 

ویژگی های مثبت یک رژیم آنلاین چیست؟

با دقت به شیوه زندگی امروز متوجه می شویم که زندگی های شلوغ، بدون وقت استراحت و مملو از مشغله ای داریم. بسیاری از افراد هستند که تایم زیادی را مجبورند در محل کار بذرانند و طبیعتا زمانی برای مراجعه به پزشک برای دریافت رژیم غذایی ندارد.

همچنین بیشتر پزشکان حاذق در کلان شهرها مشغول بکار هستند و در برخی از شهرستان های کوچک و دورافتاده اصلا پزشکی در زمینه رژیم غذایی فعالیت ندارد.

حال تکلیف افرادی که در بالا ذکر کردیم چیست؟ با ماهمراه باشید تا مزایای رژیم چاقی آنلاین و رژیم لاغری آنلاین را بیان کنیم.

*صرفه اقتصادی

برای دریافت رژیم آنلاین نیاز نیست شما مسیری طولانی طی کنید تا به مطب برسید، بلکه در خانه و با استفاده از گوشی می توانید رژیم مخصوص را دریافت نمایید. این بدین معناست که شما نیازی نیست هزنیه ای برای حمل و نقل صرف کنید. بسیاری افراد برای فرار کردن از معضلات رفت و آمد از رفتن به پزشک کلا منصرف می شوند.

*وقت شما را هدر نمی دهد.

برای گرفتن یک رژیم انلاین نیاز ندارید که زمان زیادی را صرف کنید و این برای افرادی که کارمند هستند یا درجایی مشغول بکاراند بسیار مناسب است. فرض کنید شخصی که هر روز باید از صبح تا شب در محل کارش باشد آیا زمانی برای مراجعه به پزشک تغذیه دارد؟ رژیم انلاین این امکان را دارد شما حتی در محل کارتان و تنها با کمک گوشی یا لبتاپ رژیم مورد نظرتان را درکمتر از نیم ساعت دریافت کنید. این مورد برای رژیم هایی که نیاز است ماهانه چک شوند بسیار مناسب است.

*همه افراد می توانند از این روش استفاده کنند.

کمی بالاتر ذکر کردیم در برخی از شهرستان های کوچک و دورافتاده پزشک تغذیه نیست و تکلیف این افراد چه می شود؟

همه افراد در هرجای کشور می توانند با کمک یک وسیله الکترونیکی رژیم آنلاین لاغری و چاقی را برای خودشان دریافت کنند. وجود پشتیبان در طول دوره رژیم یک ویژگی فوق العاده است. مثلا شما در مصرف یک ماده غذایی به مشکل برمی خورید، براحتی با پشتیبان ها از طریق یک شبکه اجتماعی مانند تلگرام و ... ارتباط برقرار می کنید و مشکلتان را رفع می نمایید. اما در دریافت رژیم حضوری شما ملزم به مراجعه به مطب پزشک هستید.

*همراهی شما در این مسیر باعث افزایش قدرت انگیزه می شود.

پس از دریافت رژیم یک شخص پشتیبان شما است که مرتبا برنامه شما را کنترل می کند و به شما شوق و انگیزه می دهد. این روش باعث می شود تا شما بدانید یک شخص حواسش به شما هست و کمتر از برنامه غذایی خود سرپیچی می کنید.

*لازم نیست غذایتان را از بقیه جدا کنید.

یک ویژگی مثبت که در رژیم آنلاین به چشم می خورد این است که شما همراه با بقیه غذا میل می کنید و نیاز به خوردن خوراکی عجیب غریب نیست. همچنین اکثر رژیم ها یک وعده غذایی آزاد دارند که شما می توانید هر غذایی دوست دارید بخورید، می توانید این وعده را زمانی که در مهمانی حاضر می شوید استفاده کنید.

*رژیم آنلاین رایگان

برخی از سایت های رژیم غذایی آنلاین به مناسبت های مختلف جشنواره برگزار می کنند و شما می توانید رژیم لاغری رایگان یا رژیم چاقی رایگان دریافت کنید. برگزاری این جشنواره ها، مسابقات و غیره در زمان و مدت محدودی خواهد بود که شما می توانید براحتی از یک رژیم آنلاین رایگان بهره مند شوید.

رژیم لاغری و چاقی آنلاین سینا پزشک

اکثریت افراد بدلایل مختلفی مثل بیماری، ورزش نکردن، مصرف غذاهای چرب و شور به اضافه وزن دچار می شوند. در ادامه تعدادی از موادغذایی چاق کننده را ذکر می کنیم که در رژیم لاغری آنلاین محدود می شوند.

تخم مرغ: دارای 70کالری، 5 گرم چربی، 6 گرم پروتئین و کمی کربوهیدرات است. وجود تخم مرغ برای افراد لاغر و چاق ضروری است فقط مقدار آن متفاوت است. سطح بالای اسیدچرب امگا 3 در تخم مرغ باعث شده که به بهبود مفاصل و سلامت سلول های بدنی بسیار کمک کند. زرده تخم مرغ که دارای چربی بسیار زیادی است برای افرادی که از بیمارهای قبلی رنج می برند، نامناسب و خطرناک است.

کره بادام زمینی: مقدار کمی از بادام زمینی در حد یک قاشق دارای 94 کالری، 4 گرم پروتئین، 8 گرم چربی و 3 گرم کربوهیدرات است. این کره را می توان در اکثر خوراک ها جای داد و بیشتر در وعده صبحانه صرف می شود.

گوشت پرچرب: اگر رژیم لاغری آنلاین دارید باید از قسمت های کم چرب مثل سینه مرغ و راسته گوساله استفاده کنید و اگر رژیم چاقی آنلاین دارید باید از بخش های چرب گوشت استفاده کرد.

لوبیا ها: انواع مختلفی از لوبیا وجود دارد که مواد مغذی بسیاری در خود جای داده است.

درصد فیبر لوبیا بسیار بالاست که برای بدن بسیار سودمند است.

سبزیجات دارای نشاسته، میوه جات، غلات، روغن های سالم، شیر و آجیل از جمله مواد غذایی است که باید در هر رژیم آنلاین چاقی و لاغری جای داده شود.

نتیجه گیری

سعی کردیم تمام مطالب موربوط به رژیم چاقی انلاین و رژیم لاغری آنلاین را در این مقاله جای دهیم. امیدواریم با توجه به نوع مشکلاتان از رژیم های غذایی انلاین استفاده کنید و نتیجه مطلوب را بدست آورید

اطلاعات خود را با دقت کامل کنید :
اسهال :
معده درد :
یبوست :
نفخ و ورم معده :
ریزش مو :
شکستگی ناخن :
افسردگی :
فشار خون :

اکنون رژیمی که نیاز دارید را انتخاب کنید و سپس دکمه تایید را بزنید :

رژیم ۱ ماهه
130,000 تومان
رژیم ۲ ماهه بدون تخفیف 260 با تخفیف 179
179,000 تومان
رژیم 3 ماهه بدون تخفیف 390 با تخفیف 239
239,000 تومان
رژیم 6 ماهه بدون تخفیف 780 با تخفیف 459
459,000 تومان