دریافت نوبت دکتر حسن نیرومند فوق تخصص فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hasan-niroomand

کد نظام پزشکی: 106888

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسن نیرومند

متخصص:

فوق تخصص: فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر حسن نیرومند هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسن نیرومند هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر حسن نیرومند

ثبت نظر برای دکتر حسن نیرومند

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسن نیرومند

دکتر حسن نیرومند متخصص فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر حسن نیرومند واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسن نیرومند در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسن نیرومند متخصص فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسن نیرومند را مشاهده کنید.