دریافت نوبت دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-zabih-allah-hasan-zadeh-chayjani

کد نظام پزشکی: 44398

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی

ثبت نظر برای دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی

دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ذبیح اله حسن زاده چایجانی را مشاهده کنید.