دریافت نوبت دکتر سید سعید خبیری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-saeid-khabiri

کد نظام پزشکی: 141610

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید سعید خبیری

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر سید سعید خبیری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید سعید خبیری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر سید سعید خبیری

ثبت نظر برای دکتر سید سعید خبیری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید سعید خبیری

فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
فارغ التحصیل جراحی ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
رتبه ی برتر بورد تخصصی ارتوپدی

دکتر سید سعید خبیری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر سید سعید خبیری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید سعید خبیری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید سعید خبیری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید سعید خبیری را مشاهده کنید.