دریافت نوبت دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی ویتره ، رتین

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-hosein-dehghani-firoozabadi

کد نظام پزشکی: 22568

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی ویتره ، رتین

اگر شما دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی

ثبت نظر برای دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی

دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین دهقانی فیروزآبادی را مشاهده کنید.