دریافت نوبت دکتر مسعود اسلامی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-masoud-eslami-zadeh

کد نظام پزشکی: 110597

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مسعود اسلامی زاده

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر مسعود اسلامی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مسعود اسلامی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر مسعود اسلامی زاده

ثبت نظر برای دکتر مسعود اسلامی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مسعود اسلامی زاده

متخصص پوست و مو
درمان بیماریهای پوستی
لیزر موهای زاید با دستگاه الکس ،تریپل ۲۰۲۰ جدید در مطب
(افتتاح لیزر بدون درد الکس ۲۰۲۰در مطب )
کوتر
کرایوتراپی
برداشت خال و زگیل و ضایعات پوستی
الکترولیز
تزریق چربی
تزریق بوتاکس
مراقبت های پوستی (میکرونیدلینگ .مزوتراپی .ابرسانی .رفع چروک و تیرگی دور چشم .رفع چروک و لک پوست صورت .پکیچ فاشیال پاکسازی پوست .جوان سازی و کلاژن سازی پوست .لیفت چانه و صورت .

دکتر مسعود اسلامی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر مسعود اسلامی زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مسعود اسلامی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسعود اسلامی زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مسعود اسلامی زاده را مشاهده کنید.