دریافت نوبت دکتر حسین پیرمحمدی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hosein-pirmohamadi

کد نظام پزشکی: 140995

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسین پیرمحمدی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر حسین پیرمحمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسین پیرمحمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر حسین پیرمحمدی

ثبت نظر برای دکتر حسین پیرمحمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسین پیرمحمدی

دکتر حسین پیرمحمدی
جراح استخوان و مفاصل
دارای بورد تخصصی
درمان شکستگی،درد های استخوان و مفاصل،کمردرد
تعویض مفصل زانو و لگن
آرتروسکوپی،
آسیب ورزشی و بازسازی رباط زانو
 

دکتر حسین پیرمحمدی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر حسین پیرمحمدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسین پیرمحمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین پیرمحمدی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسین پیرمحمدی را مشاهده کنید.