دریافت نوبت دکتر مانی محمودی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mani-mahmoodi

کد نظام پزشکی: 116807

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مانی محمودی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر مانی محمودی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مانی محمودی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر مانی محمودی

ثبت نظر برای دکتر مانی محمودی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مانی محمودی

دانش اموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران در هر سه مقطع پزشکی عمومی،تخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی هیپ و لگن.
رتبه سوم ازمون بورد تخصصی ارتوپدی کشور.
رتبه اول ازمون پذیرش فلوشیپ جراحی هیپ و لگن.
فلوشیپ تکمیلی جراحی ربوتیک تعویض مفصل هیپ و زانو و همچنین جراحی های پیچیده مرتبط با تعویض مفصل هیپ و زانو در دانشکده جراحان ارتوپدی وسترن استرالیا .
عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران.
عضو انجمن جراحان هیپ ایران.

دکتر مانی محمودی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر مانی محمودی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مانی محمودی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مانی محمودی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مانی محمودی را مشاهده کنید.