دریافت نوبت دکتر محبوبه یعقوبی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mahboobeh-yaghoobi

کد نظام پزشکی: 106561

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محبوبه یعقوبی

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر محبوبه یعقوبی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محبوبه یعقوبی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر محبوبه یعقوبی

ثبت نظر برای دکتر محبوبه یعقوبی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محبوبه یعقوبی

پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران 1384 بورد تخصصی بیماریهای مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی تهران سال 1391

دکتر محبوبه یعقوبی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر محبوبه یعقوبی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محبوبه یعقوبی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محبوبه یعقوبی متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محبوبه یعقوبی را مشاهده کنید.