رزرو نوبت اینترنتی دکتر صدیقه اخوان طبیب متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر صدیقه اخوان طبیب

کد نظام پزشکی: 17546

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر صدیقه اخوان طبیب

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر صدیقه اخوان طبیب هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر صدیقه اخوان طبیب هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر صدیقه اخوان طبیب

ثبت نظر برای دکتر صدیقه اخوان طبیب

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر صدیقه اخوان طبیب

دکتر صدیقه اخوان طبیب متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر صدیقه اخوان طبیب واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر صدیقه اخوان طبیب در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر صدیقه اخوان طبیب متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر صدیقه اخوان طبیب را مشاهده کنید.