رزرو نوبت اینترنتی دکتر نگار قاضیانی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر نگار قاضیانی

کد نظام پزشکی: 127905

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نگار قاضیانی

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر نگار قاضیانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نگار قاضیانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر نگار قاضیانی

ثبت نظر برای دکتر نگار قاضیانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نگار قاضیانی

دکتر نگار قاضیانی ، فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران در دوره عمومی و فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران در دوره تخصص
دارای رتبه برتر بورد تخصصی زنان و زایمان
عضو انجمن زنان و زایمان ایران
دارای مقالات چاپ شده در نشریات برتر اروپایی.
از جمله خدمات ارائه شده در مطب دکتر قاضیانی: لابیاپلاستی، کربوکسی تراپی( استریا، اسکار ، ناحیه تناسلی)، تزریق ژل،مراقبتهای بارداری،نازایی می باشد.

دکتر نگار قاضیانی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر نگار قاضیانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نگار قاضیانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نگار قاضیانی متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نگار قاضیانی را مشاهده کنید.