رزرو نوبت اینترنتی دکتر فخرالدین معاون متخصص جراحی عمومی ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فخرالدین معاون

کد نظام پزشکی: 66444

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فخرالدین معاون

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر فخرالدین معاون هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فخرالدین معاون هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر فخرالدین معاون

ثبت نظر برای دکتر فخرالدین معاون

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فخرالدین معاون

متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی
جراحی سرطان پستان
جراح دستگاه گوارش ،کبد و کیسه صفرا ، غدد و تیرویید
اسلیو معده
جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)
جراحی زیبایی سینه (ماموپلاستی)

دکتر فخرالدین معاون متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر فخرالدین معاون واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فخرالدین معاون در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فخرالدین معاون متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فخرالدین معاون را مشاهده کنید.