دریافت نوبت دکتر نادر پازیار متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) فوق تخصص لیزر

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nader-pazyar

کد نظام پزشکی: 97970

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نادر پازیار

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

فوق تخصص: لیزر

اگر شما دکتر نادر پازیار هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نادر پازیار هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر نادر پازیار

ثبت نظر برای دکتر نادر پازیار

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نادر پازیار

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی اهواز
قرارداد های بیمه ی تکمیلی من در درمانگاه ؛
ایران
آسیا
دی
دانا
البرز
سینا
صندوق بازنشستگان نفت
ملت
فولاد خوزستان
نیروهای مسلح

دکتر نادر پازیار متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) لیزر هستند. مطب دکتر نادر پازیار واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نادر پازیار در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نادر پازیار متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) لیزر در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نادر پازیار را مشاهده کنید.