دریافت نوبت دکتر صغری آریازنگنه متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان فوق تخصص نازایی و IVF

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-soghra-aria-zanganeh

کد نظام پزشکی: 108967

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر صغری آریازنگنه

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

فوق تخصص: نازایی و IVF

اگر شما دکتر صغری آریازنگنه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر صغری آریازنگنه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر صغری آریازنگنه

ثبت نظر برای دکتر صغری آریازنگنه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر صغری آریازنگنه

دکتر صغری آریازنگنه متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان نازایی و IVF هستند. مطب دکتر صغری آریازنگنه واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر صغری آریازنگنه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر صغری آریازنگنه متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان نازایی و IVF در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر صغری آریازنگنه را مشاهده کنید.