رزرو نوبت اینترنتی بهناز عباسی راد متخصص روانشناسی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

بهناز عباسی راد

کد نظام پزشکی: 1881

Icon Rate (از 0 نظر)

بهناز عباسی راد

متخصص: روانشناسی

اگر شما بهناز عباسی راد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من بهناز عباسی راد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های بهناز عباسی راد

ثبت نظر برای بهناز عباسی راد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره بهناز عباسی راد

دانشجوی دکترا روانشناسی مشاور در دانشگاه پیام نور تهران جنوب مشاور در مرکز حضور نو

بهناز عباسی راد متخصص روانشناسی هستند. مطب بهناز عباسی راد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین بهناز عباسی راد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از بهناز عباسی راد متخصص روانشناسی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب بهناز عباسی راد را مشاهده کنید.