دریافت نوبت دکتر بهنام هدایت فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان, غدد و متابولیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-behnam-hedayat

کد نظام پزشکی: 42033

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهنام هدایت

متخصص:

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان, غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر بهنام هدایت هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهنام هدایت هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر بهنام هدایت

ثبت نظر برای دکتر بهنام هدایت

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهنام هدایت

دکتر بهنام هدایت فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان \ بیماران تیرویید، دیابت، رشد و قد کودکان، هورنوت زنانه، ریزش مو، قندخون، بلوغ و... کودکان و بزرگسالان پذیرش می شوند.

دکتر بهنام هدایت متخصص غدد و متابولیسم کودکان, غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر بهنام هدایت واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهنام هدایت در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهنام هدایت متخصص غدد و متابولیسم کودکان, غدد و متابولیسم در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهنام هدایت را مشاهده کنید.