رزرو نوبت اینترنتی دکتر شهلا مجیدی متخصص قلب و عروق فوق تخصص اکوکاردیوگرافی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر شهلا مجیدی

کد نظام پزشکی: 47318

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شهلا مجیدی

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: اکوکاردیوگرافی

اگر شما دکتر شهلا مجیدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شهلا مجیدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر شهلا مجیدی

ثبت نظر برای دکتر شهلا مجیدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شهلا مجیدی

دکتر شهلا مجیدی متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی هستند. مطب دکتر شهلا مجیدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شهلا مجیدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهلا مجیدی متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شهلا مجیدی را مشاهده کنید.