رزرو نوبت اینترنتی دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا

کد نظام پزشکی: 119012

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا

ثبت نظر برای دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا

دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مرتضی آقاجان پورپاشا را مشاهده کنید.