دریافت نوبت دکتر اسمعیل شمس افضلی متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-esmaeil-shams-afzali

کد نظام پزشکی: 45278

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسمعیل شمس افضلی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر اسمعیل شمس افضلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسمعیل شمس افضلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر اسمعیل شمس افضلی

ثبت نظر برای دکتر اسمعیل شمس افضلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسمعیل شمس افضلی

دکتر اسمعیل شمس افضلی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر اسمعیل شمس افضلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسمعیل شمس افضلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسمعیل شمس افضلی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسمعیل شمس افضلی را مشاهده کنید.