رزرو نوبت اینترنتی دکتر فروزنده میرزاآقا متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فروزنده میرزاآقا

کد نظام پزشکی: 82525

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فروزنده میرزاآقا

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر فروزنده میرزاآقا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فروزنده میرزاآقا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر فروزنده میرزاآقا

ثبت نظر برای دکتر فروزنده میرزاآقا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فروزنده میرزاآقا

دکتر فروزنده میرزاآقا متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر فروزنده میرزاآقا واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فروزنده میرزاآقا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فروزنده میرزاآقا متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فروزنده میرزاآقا را مشاهده کنید.