دریافت نوبت دکتر محمد هادی زاده متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-hadi-zadeh

کد نظام پزشکی: 77908

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد هادی زاده

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر محمد هادی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد هادی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر محمد هادی زاده

ثبت نظر برای دکتر محمد هادی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد هادی زاده

دکتر محمد هادی زاده فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در مقطع فوق تخصص گوارش وکبد ومجاری صفراوی. اندو سونوگرافی، ERCP (درمانی وتشخیصی)

دکتر محمد هادی زاده متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر محمد هادی زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد هادی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد هادی زاده متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد هادی زاده را مشاهده کنید.