رزرو نوبت اینترنتی دکتر بهمن طالبی پور متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر بهمن طالبی پور

کد نظام پزشکی: 25889

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهمن طالبی پور

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی

اگر شما دکتر بهمن طالبی پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهمن طالبی پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر بهمن طالبی پور

ثبت نظر برای دکتر بهمن طالبی پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهمن طالبی پور

دکتر بهمن طالبی پور متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی هستند. مطب دکتر بهمن طالبی پور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهمن طالبی پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهمن طالبی پور متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهمن طالبی پور را مشاهده کنید.