دریافت نوبت دکتر امیرعلی سهراب پور متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amir-ali-sohrab-poor

کد نظام پزشکی: 89512

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیرعلی سهراب پور

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر امیرعلی سهراب پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیرعلی سهراب پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر امیرعلی سهراب پور

ثبت نظر برای دکتر امیرعلی سهراب پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیرعلی سهراب پور

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران
رئیس شبکه هپاتیت ایران

دکتر امیرعلی سهراب پور متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر امیرعلی سهراب پور واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیرعلی سهراب پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیرعلی سهراب پور متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیرعلی سهراب پور را مشاهده کنید.