رزرو نوبت اینترنتی دکتر جواد رستگار مقدم متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر جواد رستگار مقدم

کد نظام پزشکی: 62005

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر جواد رستگار مقدم

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر جواد رستگار مقدم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر جواد رستگار مقدم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر جواد رستگار مقدم

ثبت نظر برای دکتر جواد رستگار مقدم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر جواد رستگار مقدم

بورد فوق تخصص گوارش وکبد بالغین از دانشگاه شهید بهشتی، فلوشیب آندوسونوگرافی از دانشگاه تهران، عضو هیئت علمی دانشگاه

دکتر جواد رستگار مقدم متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر جواد رستگار مقدم واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر جواد رستگار مقدم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر جواد رستگار مقدم متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر جواد رستگار مقدم را مشاهده کنید.