دریافت نوبت دکتر محمدعلی ابیضی متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-ali-obeyzi

کد نظام پزشکی: 131258

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدعلی ابیضی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر محمدعلی ابیضی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدعلی ابیضی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر محمدعلی ابیضی

ثبت نظر برای دکتر محمدعلی ابیضی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدعلی ابیضی

فوق تخصص گوارش و کبد
ریاست مرکز تحقیقات گوارش بیمارستان بقیه الله اعظم (عج)
خدمات فوق تخصص آندوسکوپی و کولونوسکوپی
خدمات فوق تخصصی ERCP

دکتر محمدعلی ابیضی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر محمدعلی ابیضی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدعلی ابیضی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدعلی ابیضی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدعلی ابیضی را مشاهده کنید.