دریافت نوبت دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص گوارش و کبد کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-akbar-sayari

کد نظام پزشکی: 17129

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی اکبر سیاری

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: گوارش و کبد کودکان

اگر شما دکتر علی اکبر سیاری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی اکبر سیاری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر علی اکبر سیاری

ثبت نظر برای دکتر علی اکبر سیاری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی اکبر سیاری

استاد دانشگاه
فوق تخصص گوارش و کبد کودکان
متخصص بیماری های نوزادان ، کودک و نوجوان

دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان گوارش و کبد کودکان هستند. مطب دکتر علی اکبر سیاری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی اکبر سیاری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی اکبر سیاری متخصص کودکان و نوزادان گوارش و کبد کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر سیاری را مشاهده کنید.