دریافت نوبت دکتر عمید اشراقی متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد, آندوسکوپی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amid-ashraghi

کد نظام پزشکی: 89932

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عمید اشراقی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد, آندوسکوپی

اگر شما دکتر عمید اشراقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عمید اشراقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر عمید اشراقی

ثبت نظر برای دکتر عمید اشراقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عمید اشراقی

فوق تخصص گوارش، کبد، آندوسکوپی و کلونوسکوپی
دارای بورد فوق تخصصی

دکتر عمید اشراقی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد, آندوسکوپی هستند. مطب دکتر عمید اشراقی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عمید اشراقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عمید اشراقی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد, آندوسکوپی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عمید اشراقی را مشاهده کنید.