رزرو نوبت اینترنتی دکتر رضا رشیدی متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر رضا رشیدی

کد نظام پزشکی: 63595

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رضا رشیدی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی

اگر شما دکتر رضا رشیدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رضا رشیدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر رضا رشیدی

ثبت نظر برای دکتر رضا رشیدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رضا رشیدی

دارای بورد تخصصی داخلی و بورد فوق تخصصی گوارش،کبد و مجاری صفراوی از دانشگاه تهران
انجام آندوسکوپی_کولونوسکوپی و ای آر سی پی (ERCP).
تعبیه بالون معده برای درمان چاقی
درمان فیشر با تزریق بوتاکس
 

دکتر رضا رشیدی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی هستند. مطب دکتر رضا رشیدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رضا رشیدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رضا رشیدی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد, مجاری صفراوی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رضا رشیدی را مشاهده کنید.