رزرو نوبت اینترنتی دکتر حسنعلی متانت متخصص گوارش و کبد فوق تخصص آندوسکوپی, کولونوسکوپی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حسنعلی متانت

کد نظام پزشکی: 42889

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسنعلی متانت

متخصص: گوارش و کبد

فوق تخصص: آندوسکوپی, کولونوسکوپی

اگر شما دکتر حسنعلی متانت هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسنعلی متانت هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر حسنعلی متانت

ثبت نظر برای دکتر حسنعلی متانت

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسنعلی متانت

دکتر حسنعلی متانت متخصص گوارش و کبد آندوسکوپی, کولونوسکوپی هستند. مطب دکتر حسنعلی متانت واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسنعلی متانت در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسنعلی متانت متخصص گوارش و کبد آندوسکوپی, کولونوسکوپی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسنعلی متانت را مشاهده کنید.