دریافت نوبت دکتر محمدرضا عباسی متخصص گوارش و کبد فوق تخصص آندوسکوپی, کولونوسکوپی, پولیپکتومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-reza-abbasi

کد نظام پزشکی: 92876

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا عباسی

متخصص: گوارش و کبد

فوق تخصص: آندوسکوپی, کولونوسکوپی, پولیپکتومی

اگر شما دکتر محمدرضا عباسی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا عباسی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر محمدرضا عباسی

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا عباسی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا عباسی

دکتر محمدرضا عباسی متخصص گوارش و کبد آندوسکوپی, کولونوسکوپی, پولیپکتومی هستند. مطب دکتر محمدرضا عباسی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا عباسی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا عباسی متخصص گوارش و کبد آندوسکوپی, کولونوسکوپی, پولیپکتومی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا عباسی را مشاهده کنید.