رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرانک اثنا عشری متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, خارج چشمی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فرانک اثنا عشری

کد نظام پزشکی: 30780

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرانک اثنا عشری

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, خارج چشمی

اگر شما دکتر فرانک اثنا عشری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرانک اثنا عشری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فرانک اثنا عشری

ثبت نظر برای دکتر فرانک اثنا عشری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرانک اثنا عشری

دکتر فرانک اثنا عشری متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی هستند. مطب دکتر فرانک اثنا عشری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرانک اثنا عشری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرانک اثنا عشری متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرانک اثنا عشری را مشاهده کنید.