دریافت نوبت دکتر لیلا کاظمی زنجانی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص استرابیسم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-leila-kazemi-zanjani

کد نظام پزشکی: 80339

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر لیلا کاظمی زنجانی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: استرابیسم

اگر شما دکتر لیلا کاظمی زنجانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر لیلا کاظمی زنجانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر لیلا کاظمی زنجانی

ثبت نظر برای دکتر لیلا کاظمی زنجانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر لیلا کاظمی زنجانی

دکتر لیلا کاظمی زنجانی متخصص چشم پزشکی استرابیسم هستند. مطب دکتر لیلا کاظمی زنجانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر لیلا کاظمی زنجانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر لیلا کاظمی زنجانی متخصص چشم پزشکی استرابیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر لیلا کاظمی زنجانی را مشاهده کنید.