دریافت نوبت دکتر مسعود پورنصرخاکباز متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, خارج چشمی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-masoud-poornasr-khakbaz

کد نظام پزشکی: 21167

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مسعود پورنصرخاکباز

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, خارج چشمی

اگر شما دکتر مسعود پورنصرخاکباز هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مسعود پورنصرخاکباز هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مسعود پورنصرخاکباز

ثبت نظر برای دکتر مسعود پورنصرخاکباز

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مسعود پورنصرخاکباز

دکتر مسعود پورنصرخاکباز متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی هستند. مطب دکتر مسعود پورنصرخاکباز واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مسعود پورنصرخاکباز در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسعود پورنصرخاکباز متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مسعود پورنصرخاکباز را مشاهده کنید.