دریافت نوبت دکتر بهزاد یخشی تفتی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی ویتره ، رتین

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-behzad-yakhshi-tafti

کد نظام پزشکی: 22264

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهزاد یخشی تفتی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی ویتره ، رتین

اگر شما دکتر بهزاد یخشی تفتی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهزاد یخشی تفتی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر بهزاد یخشی تفتی

ثبت نظر برای دکتر بهزاد یخشی تفتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهزاد یخشی تفتی

دکتر بهزاد یخشی تفتی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر بهزاد یخشی تفتی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهزاد یخشی تفتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهزاد یخشی تفتی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهزاد یخشی تفتی را مشاهده کنید.