دریافت نوبت دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abolfazl-kasaei-koopaei

کد نظام پزشکی: 18288

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک چشم

اگر شما دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی

ثبت نظر برای دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی

دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم هستند. مطب دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابوالفضل کسائی کوپائی را مشاهده کنید.