رزرو نوبت اینترنتی دکتر مسعود اقصایی فرد متخصص چشم پزشکی فوق تخصص استرابیسم ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مسعود اقصایی فرد

کد نظام پزشکی: 91410

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مسعود اقصایی فرد

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: استرابیسم

اگر شما دکتر مسعود اقصایی فرد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مسعود اقصایی فرد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مسعود اقصایی فرد

ثبت نظر برای دکتر مسعود اقصایی فرد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مسعود اقصایی فرد

دکتر مسعود اقصایی فرد متخصص چشم پزشکی استرابیسم هستند. مطب دکتر مسعود اقصایی فرد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مسعود اقصایی فرد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسعود اقصایی فرد متخصص چشم پزشکی استرابیسم در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مسعود اقصایی فرد را مشاهده کنید.