دریافت نوبت دکتر محمدکریم نعمت اللهی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-karim-nematollahi

کد نظام پزشکی: 22001

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدکریم نعمت اللهی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: انحراف و چشم پزشکی کودکان

اگر شما دکتر محمدکریم نعمت اللهی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدکریم نعمت اللهی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محمدکریم نعمت اللهی

ثبت نظر برای دکتر محمدکریم نعمت اللهی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدکریم نعمت اللهی

دکتر محمدکریم نعمت اللهی متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان هستند. مطب دکتر محمدکریم نعمت اللهی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدکریم نعمت اللهی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدکریم نعمت اللهی متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدکریم نعمت اللهی را مشاهده کنید.