دریافت نوبت دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی ویتره ، رتین

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-khalil-ghasemi-falavarjani

کد نظام پزشکی: 75852

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی ویتره ، رتین

اگر شما دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی

ثبت نظر برای دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی

دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر خلیل قاسمی فلاورجانی را مشاهده کنید.