رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی ویتره ، رتین ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد

کد نظام پزشکی: 19441

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی ویتره ، رتین

اگر شما دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد

ثبت نظر برای دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد

دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی مدرس زاده اصفهانی فرد را مشاهده کنید.