دریافت نوبت دکتر صدیقه چینی چیان متخصص چشم پزشکی فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sedigheh-chini-chian

کد نظام پزشکی: 27794

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر صدیقه چینی چیان

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: انحراف و چشم پزشکی کودکان

اگر شما دکتر صدیقه چینی چیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر صدیقه چینی چیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر صدیقه چینی چیان

ثبت نظر برای دکتر صدیقه چینی چیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر صدیقه چینی چیان

دکتر صدیقه چینی چیان متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان هستند. مطب دکتر صدیقه چینی چیان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر صدیقه چینی چیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر صدیقه چینی چیان متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر صدیقه چینی چیان را مشاهده کنید.