دریافت نوبت دکتر سیدمرتضی انتظاری متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی ویتره ، رتین

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-morteza-entezari

کد نظام پزشکی: 22825

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدمرتضی انتظاری

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی ویتره ، رتین

اگر شما دکتر سیدمرتضی انتظاری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدمرتضی انتظاری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سیدمرتضی انتظاری

ثبت نظر برای دکتر سیدمرتضی انتظاری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدمرتضی انتظاری

دکتر سیدمرتضی انتظاری متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر سیدمرتضی انتظاری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدمرتضی انتظاری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدمرتضی انتظاری متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدمرتضی انتظاری را مشاهده کنید.