رزرو نوبت اینترنتی دکتر ضیاالدین یزدیان متخصص چشم پزشکی فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر ضیاالدین یزدیان

کد نظام پزشکی: 13232

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ضیاالدین یزدیان

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: انحراف و چشم پزشکی کودکان

اگر شما دکتر ضیاالدین یزدیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ضیاالدین یزدیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر ضیاالدین یزدیان

ثبت نظر برای دکتر ضیاالدین یزدیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ضیاالدین یزدیان

دکتر ضیاالدین یزدیان متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان هستند. مطب دکتر ضیاالدین یزدیان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ضیاالدین یزدیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ضیاالدین یزدیان متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ضیاالدین یزدیان را مشاهده کنید.