دریافت نوبت دکتر علیرضا کشتکار جعفری متخصص چشم پزشکی فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-alireza-keshtkar-jafari

کد نظام پزشکی: 19324

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علیرضا کشتکار جعفری

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: انحراف و چشم پزشکی کودکان

اگر شما دکتر علیرضا کشتکار جعفری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علیرضا کشتکار جعفری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر علیرضا کشتکار جعفری

ثبت نظر برای دکتر علیرضا کشتکار جعفری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علیرضا کشتکار جعفری

دکتر علیرضا کشتکار جعفری متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان هستند. مطب دکتر علیرضا کشتکار جعفری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علیرضا کشتکار جعفری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا کشتکار جعفری متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علیرضا کشتکار جعفری را مشاهده کنید.