دریافت نوبت دکتر عسگری رضانژاد امیردهی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی ویتره ، رتین

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-asgari-reza-nezhad-amirdehi

کد نظام پزشکی: 60531

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عسگری رضانژاد امیردهی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی ویتره ، رتین

اگر شما دکتر عسگری رضانژاد امیردهی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عسگری رضانژاد امیردهی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر عسگری رضانژاد امیردهی

ثبت نظر برای دکتر عسگری رضانژاد امیردهی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عسگری رضانژاد امیردهی

دکتر عسگری رضانژاد امیردهی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین هستند. مطب دکتر عسگری رضانژاد امیردهی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عسگری رضانژاد امیردهی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عسگری رضانژاد امیردهی متخصص چشم پزشکی جراحی ویتره ، رتین در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عسگری رضانژاد امیردهی را مشاهده کنید.