رزرو نوبت اینترنتی دکتر علی اکبر سنجری عراقی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, خارج چشمی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علی اکبر سنجری عراقی

کد نظام پزشکی: 33082

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی اکبر سنجری عراقی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, خارج چشمی

اگر شما دکتر علی اکبر سنجری عراقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی اکبر سنجری عراقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر علی اکبر سنجری عراقی

ثبت نظر برای دکتر علی اکبر سنجری عراقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی اکبر سنجری عراقی

دکتر علی اکبر سنجری عراقی متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی هستند. مطب دکتر علی اکبر سنجری عراقی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی اکبر سنجری عراقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی اکبر سنجری عراقی متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر سنجری عراقی را مشاهده کنید.