دریافت نوبت دکتر جعفر رضایی طالقانی متخصص چشم پزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-jafar-rezaei-taleghani

کد نظام پزشکی: 33542

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر جعفر رضایی طالقانی

متخصص: چشم پزشکی

اگر شما دکتر جعفر رضایی طالقانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر جعفر رضایی طالقانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر جعفر رضایی طالقانی

ثبت نظر برای دکتر جعفر رضایی طالقانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر جعفر رضایی طالقانی

دکتر جعفر رضایی طالقانی متخصص چشم پزشکی هستند. مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر جعفر رضایی طالقانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر جعفر رضایی طالقانی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی را مشاهده کنید.