رزرو نوبت اینترنتی دکتر میرشمس الدین پیامی متخصص چشم پزشکی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر میرشمس الدین پیامی

کد نظام پزشکی: 13321

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر میرشمس الدین پیامی

متخصص: چشم پزشکی

اگر شما دکتر میرشمس الدین پیامی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر میرشمس الدین پیامی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر میرشمس الدین پیامی

ثبت نظر برای دکتر میرشمس الدین پیامی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر میرشمس الدین پیامی

دکتر میرشمس الدین پیامی متخصص چشم پزشکی هستند. مطب دکتر میرشمس الدین پیامی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر میرشمس الدین پیامی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر میرشمس الدین پیامی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر میرشمس الدین پیامی را مشاهده کنید.