رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی متخصص چشم پزشکی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی

کد نظام پزشکی: 31761

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی

متخصص: چشم پزشکی

اگر شما دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی

ثبت نظر برای دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی

دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی متخصص چشم پزشکی هستند. مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی تنکابنی را مشاهده کنید.