دریافت نوبت دکتر محمدجعفر قائم پناه متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, خارج چشمی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-jafar-ghaem-panah

کد نظام پزشکی: 25071

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدجعفر قائم پناه

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, خارج چشمی

اگر شما دکتر محمدجعفر قائم پناه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدجعفر قائم پناه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محمدجعفر قائم پناه

ثبت نظر برای دکتر محمدجعفر قائم پناه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدجعفر قائم پناه

دکتر محمدجعفر قائم پناه متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی هستند. مطب دکتر محمدجعفر قائم پناه واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدجعفر قائم پناه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدجعفر قائم پناه متخصص چشم پزشکی قرنیه, خارج چشمی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدجعفر قائم پناه را مشاهده کنید.